Solse 5

Kullanışlı Evler

Doğa ile İç İçe

Proje Adı
Solse 5

Başlanıç Tarihi
12.02.2018

Bitiş Tarihi
01.03.2020

İnşaat Ölçüsü
4000 M²

Öne Çıkan Özellikler

Lokasyon ve Çevre

Doğa'nın ortasında, manzaranın tam karşısında kurulu bir düzen düşünün. Yüzme havuzu, otoparkı ve saymakla bitmeyen özelliği ile Solse dünyası kapılarını size açıyor. Solse projeleri ile tarihi, mimarisi, doğası, sosyal ve eğlenceli yaşamı ile ünlü, yerli ve yabancı turistlerin yaz kış uğrak noktası olan Bodrum'a renk katmaya devam ediyoruz. 

Yaşam kalitenizi arttırmak için lüks, kullanışlı ve doğa ile iç içe lokasyonlarda konutlar inşa ediyoruz. Solse projelerinde malzeme, tasarım, işçilik ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutarak çalışmalarımızı hep bu yönde tamamlıyoruz.
Image
Image
Solse'de sizi, muhteşem denizi, doğası, marinası  ile adeta kendinizi yenileyeceğiniz bir tabiat bekliyor. Dilerseniz kültürel ve sosyal aktivitelerle zamanınızı güzel değerlendirebilirsiniz, dilerseniz de kendinizi doğanın eşsiz güzelliklerinde dinlendirebilirsiniz. Bodrum'un birbirinden lezzetli yemekler sunan restoranlarını da unutmamak gerek. Solse ile her şey yanı başınızda olacak ...

Solse'de sizlere, güven veren yapılar, içinizi ferahlatan kullanışlı alanlar, en kaliteli ve modern malzemeleri vadediyoruz. Bodrum'un ışıltılı dünyasına Solse ile değer katın, çünkü siz bunu hak ediyorsunuz.

Projeden Resimler

Proje Çizimleri

Diğer Projeler

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe